Wczoraj razem z Grzegorzem Stoleckim zawitaliśmy na 6 spotkaniu Wrocławskiego oddziału PLSSUG. Tego wieczoru odbywały się dwie sesje. Pierwszą miał właśnie Grzegorz i było to wprowadzenie do Data Miningu, czyli sesja która już odbyła się na spotkaniu u nas w Katowicach. Pomimo że drugi raz słuchałem tej sesji nie nudziłem się bo Grzegorz zawsze potrafii zainteresować, a i temat jest ciakawy i zawsze warto utrwalić sobie wiadomości.

Druga sesja była wyjątkowa, gdyż była to pierwsza “produkcyjna” sesja prowadzona za pomocą Live Meeting, a prowadził ją od siebie z domu Damian Widera w temacie wykorzystania PowerShella do obsługi SQL Servera. Merytorycznie, jak to bywa w przypadku sesji Damiana, nie ma zastrzeżeń. Mieliśmy jedynie trochę kłopotów technicznych, ale Tobiasz ostrzegał uczestników spotkania, że będziemy królikami doświadczalnymi, więc myśle, że nikt nie był zrażony tymi usterkami. Sesja była nagrywana wieć zapewne pojawi się gdzieś na witrynie PLSSUG.

Z powstałych problemów podczas sesji LM wyciągneliśmy lekcje na przyszłość i myśle, że następnym razem będzie dużo lepiej, a także fajnie było pojechać na spotkanie innej, niż swoja macierzysta, społeczności Microsoft :)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>