Cóż… dawno nic tutaj nie pisałem, ale wiele się działo i jakoś czas szybko leci no i tak wyszło ;).
Ale nadrabiając straty, pare słów o tym, co sie wydarzyło i co się dzieje obecnie.

Przede wszystkim w lipcu obroniłem pracę licencjacką na WSB w Chorzowie. Temat pracy jaką wymalowałem to: Interfejs użytkownika w aspekcie programowania z wykorzystaniem wielokrotnym – kierunki rozwoju. Temat dość miły, praca została dobrze przyjęta no i udało się zdobyć tytuł licencjata.
:)
Kolejnym większym wydarzeniem była zmiana uczelni, tym razem na państwową. Padło na Akademię Ekonomiczną w Katowicach z kilku powodów. Pierwszy to pokrewność kierunków. Niestety, na WSB nie było tego samego kierunku na stopniu mgr. Kolejna sprawa to dobry dojazd z mojego miejsca zamieszakania. Reasumując, wyszlo, że będzie to najlepszy wybór.

Obecnie mija miesiąc jak tam studiuję i można zapytać jakie wrażenia i prównanie do szkoły prywatnej…
Bywa różnie. Moim zdaniem wykładowcy przykładają się trochę mniej do przekazywania wiedzy niż było to poprzednio.
Warto dodać, że na WSB 80% wykładowców, jaka mnie uczyła, pochodzi właśnie z AE. W tym semestrze nie trafilem na żadnego znanego mi wcześniej wykładowcę, więc ciężko mi powiedzieć czy to zaangażowanie wynika z charakteru czy też może z czegoś innego… Może w następnym semestrze trafię na znajome twarze.
:)

Póki co jestem dobrej myśli i czekam na rozwój wydarzeń.

2 odpowiedzi do“Aktualizacja…”

  1. Może w następnym semestrze będziesz mieć zajęcia z kimś znajomym, ale chyba nie chciałbyś, aby była to Klama albo Eryk, co? ;)

  2. Z Reginą to różnie, ale Eryk w sumie nie był najgorszy ;) przynajmniej śmiesznie było :D

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>