Możliwości programu:

 • generowanie liczb losowych
 • definiowanie ilości liczb do wygenerowania
 • definiowanie ilości liczb w jednym komplecie
 • definiowanie przedziału, z którego mają zostać wygenerowane liczby
 • zapis wyników do pliku

UWAGA!

Program do działania wymaga .NET Framework 2.0

Pobierz

7 odpowiedzi do“Generator liczb losowych”

 1. Witam.
  Czy mógłbym prosić o wgląd do kodu źródłowego?
  Widzę, że aplikacja została napisana w C#

  Pozdrawiam

  (jeżeli będzie Pan skłonny podzielić się ze mną kodem źródłowym tej aplikacji prosiłbym o informację na mojego maila: pawel-m_p@tlen.pl)

 2. Witam, również jestem zainteresowany…Przydało by mi się to do projektu który mam wykonać, obecnie jestem, studentem III roku

  Piotr Augustyn

  jamajka_12@wp.pl

 3. Zrodla do tego programu zatracily sie w toku studiow gdzies ;) ale nic straconego, wystarczy sciagnac darmowego Reflectora i sobie podejrzec jak to zostalo napisane :)
  Oczywiscie aplikacja jest infantylna i tak NIE nalezy pisac programow :D

 4. Witam, chciałem podziękować za generator, prosty a zarazem bardzo przejrzysty i łatwy w użyciu, dzięki

 5. Mam lamerski problem. Poszukuję sprytnego narzędzia, dzięki któremu będę mógł tworzyć losowo interwały czasowe (do 70 dni) w przedziale od 1 stycznia 2002 do 31 grudnia 2011 r. W sumie 52 przedziały. Uprzedzam, że nie jestem informatykiem/programistą/matematykiem/statystykiem/ekonometrą czy tym podobnym magiem. :)

 6. Ale tworzyl w postaci czego?

 7. Nie wiem, jak to nazwać w postaci czego. No powiedzmy czegoś takiego jak 1 ciąg (paczka) losowo wybrany, dający zakres 1.01.2002-12.03.2002. Inny ciąg to np. 8.10.2002-17.12.2002 itp. Ważne, by one mogły się pokrywać bądź nie. Innymi słowy, by w zakresie liczb 1-3652 (występujących w postaci konkretnych dni kalendarza) dało się tworzyć różne losowo wybrane ciągi obejmujące, dajmy na to, “paczkę” 70.dniową bądź dowolną.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>