Rok akademicki trwa już na dobre. Jak co roku studenci w czasie jego trwania mogą zmierzyć się w największym technologicznym konkursie na świecie, czyli Imagine Cup. Konkurs od wielu lat przyciąga najzdolniejszych studentów, którzy rywalizują w różnych kategoriach, od tworzenia oprogramowania, gier, a skończywszy na rozwiązaniach zmieniających tory ludzkości.

W konkursie może wziąć udział każdy kto ma wyobraźnie i chce stworzyć coś wyjątkowego, pokazać się światu jako znakomity programista, dzięki czemu zdobyć pracę lub inwestora dla swojego pomysłu. Najlepsze drużyny w tym roku spotkają się w St. Petersburgu w Rosji.

Zatem jeśli interesuje Cię tworzenie aplikacji na Windows 8, Windows Phone, a może do tego chcesz wykorzystać Windows Azure? A być może chcesz stworzyć nowy gorący tytuł na XBOX-a, Kinect-a? Wszystkie swoje pomysły możesz zrealizować podczas tego właśnie konkursu, dlatego zapraszamy do rejestracji na stronie konkursu (tak też dużo obszerniejsza informacja).

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>