Kolejna aplikacja Microsoftu (konkretniej ze stajni LiveLabs) ujrzała światło dzienne na iPodzie / iPhonie. Wcześniej był to Seadragon oraz dostosowana wyszukiwarka Live Search. Tym razem przeniesiona na mobilną platformę została aplikacja Photosynth pod nazwą iSynth. Aplikacja nie umożliwia robie “synthów” a jedynie przeglądanie ich, ale za to robi to rewelacyjnie! Aplikacja działa błyskawicznie pobierając dane z internetu a samo jej działanie jest także bardzo wydajne. Umożlwia w zasadzie wszystkie funkcje jakie daje przeglądanie zbiorów poprzez przeglądarkę internetową. Aplikacja jest darmowa więc smiało można pobierać i czekać na kolejną :)

W momencie pisania tego posta wyszukiwarka AppStore na iPodzie nie wyszukiwała mi tej aplikacji po tytule, trzeba wejść do działu Kategorie -> Photography i najlepiej wyświetlić wg. Release Date dopóki aplikacja się nie spopularyzuje i będzie możliwość jej wyszukiwania.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>