Nawiązując do postu poniżej, wczoraj odbyła się pierwsza sesja kursu na temat C#. W związku z tym fajnie jest się pochwalić, że przyciągnęła ona aż 634 osoby w pewnym momencie! Może nas nie wpiszą do księgi Guinnessa, ale naprawdę super, że tak wielkie zainteresowanie wzbudził ten kurs, a w naszych polskich realiach jest to wynik rekordowy! :)

Pojawiły się oczywiście głosy próbujące zanegować słuszność tych wyników, że to mogą być zdublowane osoby i w ogóle… Powiem tak: nawet jeśli taki osób było 50, a co tam – nawet 100 – to i tak to będzie świetny wynik! A prawdziwą miarą jest to, że osób które dokonały wcześniejszej rejestracji przed spotkaniem było jeszcze więcej niż się pojawiło :)

Mam nadzieję, że na następnych sesjach frekwencja będzie równie wysoka, a może i nawet wyższa! A na pewno cieszy fakt, że tak wiele osób jest zainteresowanych tym tematem, a nasza grupa prelegentów może i chce przekazać swoją wiedzę, doświadczenie i najlepsze praktyki za darmo! A to wszystko dzięki portalowi VirtualStudy.pl :)

Jedna odpowiedź do“Kurs C# – pierwsza sesja”

  1. Brawo chlopkai! Macie rekord jak nic!

Trackbacks/Pingbacks

  1. Tweets that mention Kurs C# - pierwsza sesja | Tomasz Wiśniewski -- Topsy.com - [...] This post was mentioned on Twitter by Wojciech Poniatowski and Tomasz Wisniewski, ŚRGM. ŚRGM said: RT @wisniewskit: Kurs C# …

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>