Inicjatywa ta rodziła się już od jakiegoś czasu, ale zawsze coś stawało na przeszkodzie. W końcu jednak udało zebrać się ludzi, czas i tematy :)

Dlatego serdecznie zapraszamy na kurs C# na portalu VirtualStudy! Kurs będzie trwał minimum pół roku. Zaplanowany jest na 6 miesięcy, ale wiadomo, różnie bywa, zawsze może coś wypaść etc.. Na kursie będziemy przedstawiać programowanie w języku C# od podstaw. Dlaczego tak? Ktoś może zapytać, czy nie lepiej byłoby od razu pokazywać budowanie konkretnych aplikacji czy to WinForms, czy to ASP.NET. Uważamy, że aby pisać aplikacje i to aplikacje dobre TRZEBA mieć podstawy i znajomość tematów, które będziemy poruszać. Zawsze prędzej czy później będzie trzeba napisać samemu trochę kodu, nawet korzystając z takiego narzędzia jak Lightstwich.

A po zdobyciu informacji, które zostaną przekazane na kursie, na pewno będzie dużo łatwiej zacząć tworzenie różnego rodzaju aplikacji. Zapraszamy zatem na stronę kursu, rejestracja będzie uruchomiona 14-go listopada, czyli już jutro! :)

Brak odpowiedzi do“Kurs C# – zapraszamy!”

Trackbacks/Pingbacks

  1. Tweets that mention Kurs C# - zapraszamy! | Tomasz Wiśniewski -- Topsy.com - [...] This post was mentioned on Twitter by Tomasz Wisniewski, Tomasz Wisniewski. Tomasz Wisniewski said: Kurs C# – zapraszamy! http://goo.gl/fb/ZIIF7 …

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>