Obecnie coraz więcej osób używa mobilnych urządzeń takich jak iPhone/iPod Touch, smartphone’y z Windows Mobile do przeglądania internetu. Przeglądarki w tych urządzeniach stają się coraz lepsze i świetnie radzą sobie z wyświetlaniem bogatych w elementy graficzne stron. Jednak samo urządzenie to nie wszystko. Głównym problemem są prędkości dostępu do sieci jaki zapewniają operatorzy. Dlatego aby wyjść na przeciw osobom, które przeglądają tą stronę właśnie za pomocą urządzeń mobilnych, wprowadziłem taką właśnie wersję. Po wejściu np w przeglądarce Safari na iPhone/iPodzie Touch, nie ukaże już się standardowa wersja mojego bloga, lecz wersja mobilna:

Mam nadzieję, że będzie służyć dobrze i oszczędzi zbędnego czekania na załadowanie się strony :) a dla dociekliwych, wersja mobilna jest realizowana za pomocą pluginu do WordPress-aMobilePress.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>