Dziś odbyło się kolejne spotkanie naszej grupy. Jak zwykle byłem, więc o to moję wrażenia.

Przed 18 z Michałem i Grzegorz zastanawialiśmy się czemu tak mało osób przyszło, okazało się, że krążyły różne agendy spotkania i rejestracja nie była 17-18 a 18-18.20, więc w tym przedziale zeszło się osób tyle co zawsze.
Po krótkim wstępie i ogloszeniach “parafialnych” Grzegorza rozmawiała z nami pani z Combidaty, w kwestii pewnego projektu szkoleniowego aby poznać nasze opinie. Trwało to trochę długo (co spowodowało, że naszą zaplanowaną agendę szlag trafił ;) ), ale ogólnie rozmowa była interesująca i grupa aktywnie brała w niej udział.
Po tej rozmowie przyszedł czas na pierwszą z dwóch sesji tego wieczora, która prowadził… Tomasz Wisniewski… czyli ja ;) . Opowiadałem i pokazywałem eXpressApplication Framework. Jak mi poszło? No cóż. Osobiście uważam, że średnio i jeszcze długa droa przede mną aby dobrze przekazywać wiedzę innym. Po drugie wydawało mi się, że spora część słuchaczy była średnio zainteresowana tematem, ale to może tylko moje błędne odczucie, więc jeśli się mylę to sorry grupowicze ;)
Po skróconej przerwie nastał czas na sesje Marcina Wojtaszka, który mówił o Smart Client Software Factory. Wprowadził nas trochę w teorie tego wszystkiego, a następnie pokazywał przykład aplikacji i jak się ją tworzy. Sam zaznaczył, że jest to temat bardzo rozległy o to tylko wierzchołek góry lodowej co nam pokazał, ale pokazał to bardzo interesująco i temat osobiście mnie bardzo zaciekawił.
Teraz czeka nas jeszcze jedno spotkanie przed wakacjami, a później przerwa (a  może i nie, to zależy od nad) więc serdecznie zapraszam chetne osoby :)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>