Jak pisałem w poście z dnia 30-go marca, zdałem egzamin z Visty, który dopełnił mi ścieżkę MCSA. Dokładnie po 3 tygodniach czekania dziś ze skrzynki wyjąłem Welcome Kity. Moje pierwsze zdziwienie było takie, że spodziewałem się dwóch przesyłek a przyszły 3. A co zawierały?

  1. Pierwsza zawierała certyfikat MCSA oraz nową kartę MCP do portfela, która teraz pod nazwiskiem oprócz MCP ma wypisane MCTS oraz MCSA.
  2. Drugi certyfikat to ten, którego się nie spodziewałem, a mianowicie certyfikat ogólnie MCTS bez konkretnej technologii. Zawiera podobnie jak poprzednia przesyłka papierowy certyfikat oraz tym razem kartę MCTS do portfela.
  3. Trzecia przesyłka natomiast zawiera już konkretny certyfikat drukowany MCTS z Visty.

Nowe certyfikaty MCTS są dużo ładniejsze niż poprzednie MCP, ale to przyznają wszyscy. Ciekawostką natomiast jest kogo podpis jest na danm certyfikacie. Jeśli chodzi o drukowane, to na certyfikacie MCSA jest podpis Billa Gatesa, a na obu MCTS podpisany jest Steve Ballmer, którego będę miał okazję zobaczyć na żywo już w najbliższy czwartek na specjalnym spotkaniu. Jednak dalszą ciekawostką w kwestii podpisów jest to, że na certyfikacie generowanym na stronie MCP z Visty jest podpis Billa Gatesa, a nie Steva Ballmera. Dziwi to trochę bo chyba nie byłoby dużym problemem zmienienie tego na nowy podpis :)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>